O projektu .

VeganJídelníček.cz je partnerský projekt Vegan Fighteru. Vznikl na základě velkého množství dotazů na individuální vegan jídelníčky pro běžný život i sport, které byly na Vegan Fighter dlouhé roky směřovány.

Dalším partnerem je také informační portál Veganská výzva projektu NomNom. Ten je skvělým úvodem pro ty, kteří se s veganstvím a rostlinnou stravou setkávají poprvé. Nebo se nemohou odhodlat k tomu to všechno vyzkoušet. /Veganská výzva vás totiž zaručeně (trochu 🙂 ) nakopne – minimálně v obrovském množství tipů k tomu, jak a co ochutnávat, zkoušet, zkoumat…/

Vedle profesionálních poznatků a individuálních výživových plánů vám projekt VeganJídelníček.cz nabízí také praktické a dlouhými roky veganství na vlastní kůži vyzkoušené tipy, které najdete v jídelníčcích a konzultacích.

Hlavní motivací projektu i jeho partnerů je to, aby kvůli tomu co jíme, nemusela trpět vnímavá a citlivá zvířata – i v tom bychom vás rádi inspirovali.

V dnešní době existuje velké množství zdravějších a etičtějších alternativ, po kterých se navíc budete cítit skvěle a plní energie – vyzkoušejte to!

Výtěžek podporuje další propagaci ochrany zvířat a zdravého životního stylu – děkujeme, vážíme si vaší podpory.

Vegan Fighter je projekt České veganské asociace, který se zabývá hlavně sportem a zdravým, veganským životním stylem. Pokud o veganství ve sportu slyšíte poprvé, nebo vás zajímají příklady z profesionálního i amatérského sportu, zejména bojových sportů, určitě navštivte web a FB Vegan Fighteru. Poradit se o sportovní supplementaci můžete na eshopu VF.

Veganská výzva je informační portál a akce startující na Den veganství. Nabízí komplexní zpracování všech způsobů a možností, jak na veganství. Ukáže vám velmi prakticky, že na veganství si, stejně jako na konvenční stravě, můžete vy sami vybrat míru, do jaké se budete stravovat zdravě. Tzn. že vám ukáže, že i na veganství můžete jíst ve fastfoodech, nebo se stravovat čistě funkčním způsobem. Co si zvolíte je už jen na vás.

Nom Nom je foodblog zaměřený  na zdravou, ke zvířatům ohleduplnou a také krásně vypadající stravu. Spousty receptů najdete na FB i webu, doporučujeme navštívit už jen pro obrazovou inspiraci (a chutě 🙂 ).

Co mají tyto projekty společné? K veganství je inspirují tři hlavní důvody:

  • Naše zdraví
  • Zvířata
  • Planeta